Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Go to SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri!!!!

In jos 
+11
dante
jbrare
grasu
Costash
krtush
aNJI
kohinoor
Freeman
a6.d-man
MuErTe
magicus
15 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Dec 30, 2011 7:15 am

Un copil intră într-un bordel, târând o broască țestoasă moartă după el:
- Sărut mâna. Vreau și eu o femeie!
Patroana, mirată, îl întreabă cam ce femeie ar vrea.
- Vreau o fată cu o boală venerică, dacă se poate! Plătesc oricât.
- Bine, dacă tu vrei. Du-te cu Manuela.
Face sex cu Manuela, apoi dă sa plece, patroana îl oprește:
- Auzi, dar de ce ai vrut o fată cu astfel de boală?
- Păi să vedeți: eu acum mă duc acasă și vine baby-sitterul. Ei îi plac copiii mici, așa ca mine: și-o să facem sex.. O să ia boala. Deseară, tata o duce acasă cu mașina. Eu îl cunosc pe tata: o să i-o tragă. Și-o să ia boala. La noapte o să și-o pună cu mama. Și-o să ia și mama boala… Eu o cunosc pe mama: mâine o să și-o tragă cu vecinul de alături, ei bine ăla e omul care mi-a omorât broasca!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Ian 24, 2012 5:35 am

Cu ocazia împlinirii a 47 de ani, familia unei doamne îi oferă o programare la operație estetică, pentru întinerire. În urma operației, doamna chiar arăta mai tânără și de aceea era foarte bucuroasă. Mergând spre casă se hotărăște să întrebe pe un trecător:
- Domnule, dacă sunteți amabil, cam câți ani îmi dați?
- 29 de ani!
Femeia, mulțumită de răspuns îi explică de fapt că are 47, dar a suferit o operație estetică de întinerire. Apoi pleacă și mai fericită și intră într-un McDonald’s, unde se așează la coadă și comandă o Cola. Dar nu ezită să îl întrebe și pe vânzător cam de câți ani pare.
- Arătați de 23 de ani, dar de ce?
- Păi de fapt am 47, dar am suferit o operație estetică de întinerire.
Plecând spre casă se hotărăște să ceară și părerea unui bătrân, care era în stație, întrebându-l câți ani are.
Bătrânul îi spune că pe vremea lui nu așa se vedea câți ani are o femeie, ci doar dacă era pipăită pe sâni. Femeia se gândește puțin și spune că oricum nu are ce pierde dacă o pipăie moșu și se lasă pipăită. Și pipăie moșu, și pipăie vreo 5 minute, apoi spune:
- Doamnă, aveți 47 de ani.
Femeia stupefiată de răspuns, îl întreabă cum de și-a dat seama. Moșu îi răspunde:
- Am fost în spatele dumneavoastră la McDonald’s, când i-ați povestit vânzătorului.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Ian 24, 2012 8:04 pm

Femeia și bărbatul în pat după primul lor act sexual. Stau amândoi întinși pe spate și se uită la plafon. Ce gândește femeia : “A fost bine oare? Oare l-am satisfăcut? Uite cum stă și se uită încruntat la tavan… ce nu i-a plăcut oare? Să îl intreb? Mai bine nu, o să zică că sunt o proastă. Hai să-l întreb”: – Auzi Pisi? “Hmmm… Nici nu-mi răspunde, doar mormăie, precis am făcut ceva aiurea. Oare nu i-au plăcut sânii mei, sau mi-a văzut celulita…. Poate nu i-a plăcut culoarea lenjeriei. De ce nu se uită la mine, îmi vine să plâng, mă simt umilită… dar cum să-i spun? Dacă deschid gura, mâine nu mai vine… Oare ce nu i-a plăcut? Poate oja asta maro, data viitoare mă dau cu roșu purpuriu, am auzit eu că majoritatea bărbaților sunt încântați de această culoare… da, așa fac… și-mi iau și un ruj la fel… Auzi tu….cum se uită încrâncenat la tavanul ala, sigur se abține greu să nu comenteze ceva urâcios… sper că nu m-am făcut total de râs…. ce n-aș da să știu ce gândește!”
Ce gândește bărbatul: “Cum naibii stă musca aia pe tavan cu capul în jos de o juma de oră fără să amețească?
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Ian 27, 2012 7:42 am

In avion: un domn si o fetita.
Domnul zice:
- Ce-ar fi sa stam de vorba? Se pare ca timpul trece mai repede conversand .
- Bine, zice fetita inchizand cartea pe care abia o deschisese, despre ce ati dori sa vorbim ?
- Pai, zice domnul, o tema interesanta ar fi despre fizica atomica nu crezi ? si surade superior.
- De acord, dar intai vreau sa va intreb ceva: O vaca, un cal si o oaie mananca acelasi lucru – iarba, dar oaia excreta niste bilute, vaca o placinta, iar calul niste mingi uscate. Cum va explicati fenomenul?
- Habar n-am, zice domnul, minunandu-se de inteligenta fetitei.
- Atunci cum vreti sa vorbim de fizica atomica daca nici despre cacat nu stiti nimic???
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
taitO
Team
Team
taitO


Numarul mesajelor : 321
Varsta : 46
Localizare : pitesti
Reputatie : 12
Data de inscriere : 11/06/2009

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 04, 2012 3:18 am

rnalul unui emigrant: prima iarna in Canada!
12. Aug.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Ne-am cumparat o casa noua in Canada. Sunt foarte emotionat.
Aici e atat de frumos. Muntii sunt de o splendoare nedescrisa. Abia astept sa ii vad acoperiti de zapada.
14. Oct.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Canada. E cea mai frumoasa tara de pe Pamant.
Frunzele au primit toate acele minunate nuante de culoare galbena si portocalie. M-am plimbat cu masina prin natura si am vazut cativa cerbi.
Sunt atat de gratiosi. Cerbi sunt cele mai frumoase animale.
Cred ca am ajuns in paradis. Iubesc Canada.
11. Nov.
___________________________________________________________
Ziua sarbatorii nationale. In curand incepe vanatoarea cerbilor. Nu imi vine sa cred ca cineva poate sa ucida un animal atat de frumos.
Sper ca va ninge in curand. E atat de frumos aici.
2. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Azi noapte a nins pentru prima oara. M-am sculat si am vazut ca este alb peste tot ca in cele mai frumoase vederi. Am iesit afara, am curatat in fata casei si apoi ne-am batut cu bulgari de zapada (eu am castigat).
Cand a trecut masina de curatat zapada am curatat din nou in fata curtii. Tara deosebita. Iubesc Canada.
12. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Azi noapte a nins iarasi. Masina a curatat zapada din nou. Ne-a blocat intrarea in curte. Aici e splendid.
19. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Azi noapte a nins iarasi. N-am putut sa scot masina sa merg la lucru. Aici e intr-adevar foarte frumos numai ca sunt obosit de curatat zapada(lopatarie). Din nou masina aia blestemata.
22.Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Cacatul asta alb nu s-a oprit toata noaptea. Am bataturi la maini de la lopata si ma doare spatele. Aceasta maimuta cu masina parca se ascunde dupa colt si numai asteapta sa termin de curatat in fata curtii. La naiba.
25. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Craciun Fericit pe naiba. A nins din nou zapada asta nenorocita. Daca il prind pe homosexualul ala cu masina il omor. Fu.. le ...... ca nu arunca mai multa sare (pt. topit zapada) pe sosele.
27. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Azi noapte iarasi zapada. Nu ies de trei zile din casa doar ca dau cu lopata intr-una dupa ce trece masina. Nu pot pleca nicaieri, auto este blocat sub un deal de zapada si mai e si foarte frig pe deasupra. Au spus ca la noapte v a mai cadea inca 30 cm de cacatul asta de zapada.
28. Dec.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Prognoza a fost proasta. S-au mai depus 50 cm nu 30 cm. Daca se continua asa nu se va topi pana la vara. Masina de curatat a ramas blocata si maimutoiul a venit la mine sa imi ceara lopata. I-am spus ca am rupt deja 6 curatand rahatul ce mi l-a aruncat in fata curtii. Era cat pe ce sa ii dau in cap cu lopata.
4. Jan.
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Am iesit din casa in sfarsit. M-am dus pana la alimentara sa cumpar de mancare si la intoarcere am lovit un cerb. Auto avariat in valoare de $3000. Bestiile de cerbi trebuie omorate. Sunt peste tot. De ce oare nu i-au omorat vanatorii toamna trecuta?
...... 3. Mai
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Am dus masina la mecanic. Incredibil cat de mult a ruginit de la sarea aia nenorocita care se arunca peste tot, tot timpul iernii ca sa topeasca zapada si tot degeaba.
10. Mai
_____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____
Ma mut in Florida. Nu imi pot imagina cum cineva normal poate trai in Canada asta !!!
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Apr 05, 2012 5:53 pm

O profesoară a cerut elevilor să spună o povestire cu morală. Bulă povestește:
- Tatăl meu mi-a povestit despre matușa Ana… Matușa Ana era inginer de aviație în război, iar avionul ei a fost lovit. A trebuit să aterizeze forțat pe teritoriul inamic și tot ce avea la ea era o sticlă de pălincă, o pușcă și o sabie.
- Continuă, spuse profesoara intrigată.
- Matușa Ana a băut toată pălinca pentru a se pregăti… apoi a aterizat în mijlocul a 100 de soldați inamici. Ea a omorât 70 dintre ei cu mitraliera până s-au terminat gloanțele. Apoi a mai omorat 20 cu sabia până s-a tocit lama. Pe ultimii 10 i-a omorât cu mâinile goale.
- Dumnezeule mare, spuse profesoara îngrozită, și care ți-a zis tatăl tău că este mora-la?
- Stai departe de mătușa Ana când e beată!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Apr 11, 2012 8:19 pm

Bunicul de 80 de ani la telefon:
- Alo, doresc să particip la jocul telefonic anunțat.
- Foarte bine! Am trei întrebări, v-ați pregătit?
- Da!
- Deci, CE ESTE: are două roți, un ghidon și se poate folosi pentru deplasare?
- Bicicletă!
- Nu-i rău, dar noi în mod concret ne-am gândit la Mountain-bike.
- A doua întrebare. CE ESTE: are patru roți, un volan și se poate folosi pentru deplasare?
- Mașină!
- Nu-i rău, dar noi în mod concret ne-am gândit la Volvo.
- Urmează ultima, cea de-a treia întrebare. Pentru a câștiga trebuie să dați răspunsul corect! V-ați pregătit?
- Da!
- Deci, CE ESTE: are aripi, este condus de un pilot și se poate folosi pentru deplasare?
- Avion!
- Nu e rău, dar ne pare rău, în lipsa răspunsului corect ați pierdut! Noi în mod concret ne-am gândit la Concorde. Vă mulțumim pentru joc, vă așteptăm și în viitor, la revedere!
La care bătrânul: Îmi cer scuze, dar vă rog permiteți-mi să pun și eu o întrebare.
- Poftiți.
- CE ESTE: Stă seara pe trotuar și-și vinde corpul pentru plăceri sexuale?
- Curvă!
- Nu-i rău, dar eu în mod concret m-am gândit la mă-ta!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Apr 27, 2012 12:41 am

O călugăriță și un preot traversau Sahara pe o cămilă. În cea de-a treia zi, cămila moare fără avertisment. După ce se șterg de praf, călugăriță și preotul studiază situația. După o lungă perioadă de tăcere, preotul zice:
- Ei bine, soră, acest lucru pare destul de grav.
- Știu, părinte. De fapt, nu cred că este probabil să supraviețuim mai mult de o zi sau două.
- Sunt de acord, afirmă părintele. Soră, din moment ce noi probabil că nu vom scăpa de-aici în viață, ai face ceva pentru mine?
- Orice, părinte.
- Nu am mai văzut sâni de femeie și mă întrebam dacă aș putea să-i văd pe ai tăi.
- Ei bine, în condițiile acestea, nu văd nimic rău. Călugăriță s-a dezbrăcat și preotul s-a bucurat, comentând frumusețea lor:
- Soră, te superi dacă-i ating? Ea a consim-țit și părintele îi pipăie timp de câteva minute.
- Părinte, pot să vă întreb ceva?
- Da, maică!
- Nu am mai văzut o „bărbăție”. Pot s-o văd pe a ta?
- Cred că ar fi în regulă, a răspuns preotul ridicându-și sutana.
- Oh, părinte, pot să-l ating? Preotul consimți.
- Soră, știi că, dacă am introduce „bărbăția” mea în locul potrivit, ea poate da viață.
- Este adevărat părinte?
- Da, este, dragă soră.
- Oh, părinte, e minunat! Atunci bag-o în cămilă și să plecăm de aici...
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 12, 2012 5:02 am

Un vânător, urmărind un mistreț rănit, s-a afundat în pădure și, fără să-și dea seama, l-a prins noaptea și s-a rătăcit. Bătea vântul și ningea, iar el, disperat, mergea ca să se încălzească, fără să mai știe unde se află. Într-un târziu vede undeva o lumină și tot mergând către ea ajunge la un canton silvic. Bate la ușă și apare pădurarul.
- Te-ai rătăcit, spune omul și îl poftește în casă. Este târziu, rămâi aici până dimineață, când îți arăt drumul. Până atunci stai la masă cu mine și cu nevastă-mea, dar avem numai mămăligă cu brânză. Vânătorul era obosit și flămând, pentru că a mers o zi întreagă fără să mănânce nimic. După ce mănâncă o vreme întreabă:
- Pădurarule, pot să mai iau un pic de mămăligă? Uite, mi-a rămas un pic de brânză... Nu trece mult și întreabă din nou:
- Pădurarule, pot să mai iau un pic de brânză? Uite că mi-a mai rămas mămăligă...
După ce acestea se repetă de mai multe ori, adorm toți în singura cameră unde era cald, pădurarul cu nevasta în pat, o femeie arătoasă, iar vânătorul pe o saltea întinsă pe jos. După miezul nopții vuietul vântului este acoperit de urletul unei haite de lupi. Pădurarul sare din pat ca ars, se îmbracă pe întuneric răsturnând câteva scaune și cât ai clipi dispare în noapte. În urmă lui a rămas liniște. După un timp vânătorul întreabă în întuneric:
- Oare stă mult?
- Stă mult, îi răspunde femeia în șoaptă.
- Oare nu mă prinde dacă...? întreabă din nou vânătorul.
- Nu te prinde măi omule, că până iese el în calea lupilor la capătul pârâului, poate să treacă toată noaptea.
- Zici că nu mă prinde dacă...
- Nu te prinde, fii sigur. Hai, curaj!
- Atunci, spune vânătorul, mă duc să mai iau un pic de mămăligă cu brânză...
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 18, 2012 4:56 am

O babuta sta in cabina de vot vreo 15 minute. Toata lumea o astepta sa iasa.
Intr-un tarziu iese babuta si intreaba:
- Maica, "futu-va-n gura" se scrie legat sau despartit?
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 18, 2012 5:04 am

Vine Bula acasa…
-Tata, am luat 2 la romana
-Pai cum ma? Tu, baiat citit, cu cultura generala, stii si compui poezii, sa iei 2 tocmai la romana??
-Ne-a pus profu sa facem o poezie.
-Si? Ce poezie ai scris? Ai scris-o p-aia de te-am invatat eu?
-Da, pe aia am scris-o:
“Ce sa fie, ce sa fie/
Un om mort cu p*la vie/
Sa fereasca sfanta soarta/
De-un om viu cu p*la moarta.”
Si… p*la mea ma tata, mi-a dat 2 prostu!
-Haha, frumoasa poezie. Da-l in p*la de profesor ca nu stie ce-i frumos.

Ziua urmatoare:
-Tata… am luat 2 la matematica…
-Pai cum ma Bula, tu baiat destept, te pricepi la numere, sa iei 2 la matematica?
-Pai, p*la mea ma tata, ma intreaba profa: “Cat fac 2Ś3?” . I-am raspuns 6.
-Pai… si e corect, Bula!
-Da. Apoi ma intreaba cat fac 3Ś2.
-Pai si care p*la mea e diferenta?
-Tot asta am zis si eu!

A treia zi:
-Tata, am luat 2 la educatie fizica…
-Pai cum ma Bula, tu, baiat sportiv, sa iei 2 la educatie fizica? Ce s-a intamplat?
-Ma pune profu sa ridic piciorul stang. Si l-am ridicat. Apoi zice profu sa ridic piciorul drept.
-Pai cum dracu, vroia sa stai in p*la??
-Tot asta am zis si eu…

A patra zi vine iar Bula acasa:
-Tata… m-au exmatriculat.
-Pai cum ma Bula?
-Ma cheama directorul la el in cabinet. Acolo erau profu de romana, profa de mate, proful de educatie fizica si proful de geografie.
-Proful de geografie ce p*la mea cauta acolo??
-Exact asta am intrebat si eu!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 18, 2012 5:20 am

Mos Ion in trenul de Constanta , in compartiment cu un grup de tineri.
− Mergeti la mare copii ?
− Da bade.
− Pai va rog si eu ceva, ca sunt cam batran si obosit. Daca adorm ma treziti si pe mine sa cobor la Medgidia ?
− Da tataie, dormi linistit.
Adoarme mosul , tinerii se apuca de cantat, de jucat carti...la un moment dat trenul era deja oprit in Medgidia .... HAI TATAIE CA E MEDGIDIA!!!
Trenul se pune in miscare...
− Pai cum sa fac ca imi rup gatul ?
− Mosule sa faci cum iti spun eu, il invata unul, dupa ce sari din tren o iei la fuga pe peron odata cu trenul asa sa nu-ti pierzi echilibrul si dupa aia incetinesti si te opresti.
Zis si facut, sare mosul , o ia la fuga pe langa tren.
Dupa cinci minute apare mosul in compartiment. Stupoare!!!
− Ce s-a intamplat bre ?
− Mai copii, am facut cum m-ati invatat voi, am luat-o la fuga pe langa tren si cand sa incetinesc, pe la ultimul vagon, o namila de om m-a luat de subtioara:
- Hai tataie ca te ajut eu, hopa sus ...
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 18, 2012 5:23 am

Elevii unei clase au fost fotografiati, iar diriginta lor incerca sa-i convinga sa cumpere pozele:
- Ganditi-va, copii, ce dragut va fi atunci cand veti fi mari si va veti uita la fotografii spunand "Uite-o pe Oana - acum e avocat" sau "Uite-l pe Mihai - acum e doctor"...
Din clasa se aude o voce:
- Uite-o pe diriga - acum e moarta!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Continut sponsorizat





Bancuri!!!! - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri!!!!   Bancuri!!!! - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Bancuri!!!!
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: