Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Go to SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parasire VooDoo!Clan

In jos 
+7
Costash
jbrare
grasu
XS2K
kohinoor
Kruspe
magicus
11 participan?i
AutorMesaj
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Mai 08, 2008 8:39 pm

Incepand cu data de 08.05.2008, Balan a decis sa paraseasca Clanul VooDoo! Ii respectam decizia , ii multumim ca a fost alaturi de noi si ii dorim mult succes in continuare pe toate planurile.


Ultima editare efectuata de catre magicus in Lun Iun 23, 2008 9:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Dum Mai 11, 2008 7:50 pm

Incepand cu data de 11.05.2008, Cercetas a decis sa paraseasca clanul VooDoo! Ii multumim ca a fost alaturi de noi pana acum. De asemenea ii dorim mult succes in continuare pe toate planurile!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 8:17 am

Incepand cu data de 07.07.2008 Maciuca a decis sa paraseasca clanul VooDoo! Ii multumim ca afost alaturi de noi si ii dorim succes in continuare!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Sam Sept 20, 2008 7:17 am

Incepand cu data de 18.09.2008, Teq ( Guss ) a decis sa paraseasca clanul VooDoo! Ii respectam decizia si ii uram mult succes in continuare!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Kruspe
Team
Team
Kruspe


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Localizare : Italia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2009

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Parasire Clan Voodoo   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Mai 07, 2009 4:17 am

Salut , imi pare rau ca anunt , dar voi fi nevoit sa parasesc clanu voodoo pt motive personale ( numai am timp de nimic , prea mult de invatat pt academie ) . Cu toate astea , toti membrii clanului voodoo is oameni super COOL Very Happy , mi'a parut bine de cunostinta , si ne vom mai auzi Smile . Inca odata va multumesc pt posibilitatea k am facut parte din acest clan . Va multumesc !
Sus In jos
kohinoor
Membru Special
Membru Special
kohinoor


Numarul mesajelor : 174
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: DE VOIE DE NEVOIE   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Iun 16, 2009 4:37 am

URMATORII MEMBRII NU MAI FAC PARTE DIN VooDoo!DIN CAUZA FAPTULUI CA NU INDEPLINESC MINIMUL DE CONDITII (LICENTA,ACTIVITATE IN CLAN):
-ALEXIUS
-BADDOG
-TOPOR
-HIX
-COSMO
REGRETAM, DAR AVEM NEVOIE DE MEMBRII ACTIVI SI IMPLICATI .
MULT SUCCES IN CONTINUARE!
Sus In jos
XS2K
Team
Team
XS2K


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 143
Localizare : Braila
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Iun 18, 2009 3:14 am

Man dar e posibil ca Hix sa revina,eventual......desigur acum e la o clinica de dezintoxicare si probabil face parte si din un grup gen Alcoolicii Anonimi dar eu am incredere deplina in el ca isi va reveni...Razz
Sus In jos
kohinoor
Membru Special
Membru Special
kohinoor


Numarul mesajelor : 174
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Aug 11, 2009 7:14 pm

chhhhhh,copy
Incepand cu data de 11.08.2009,Kohinoor a decis sa paraseasca clanul VooDoo!.Decizia este proprie si nu este alterata de factori interni ai acestui clan ci de motive personale.
chhhhhh,Kohinoor over & out!
Sus In jos
grasu
Team
Team



Numarul mesajelor : 53
Varsta : 45
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 7:11 am

Dragi prieteni din motive personale incepand cu data de 01.12.2009 , eu va parasesc cu lacrimi in ochi. ca a mai aparut o discutie aseara asta e, ea a fost cireasa de pe tort. a multumesc pentru intreaga voastra prietenie pe care nu ati ezitat sa mi-o aratati atat la bine cat si la stramtoare. va multumesc si "NU INCERCATI SA MA FACETI SA-MI SCHIMB PAREREA". eu o sa mai intru sa mai stau cu toti cei care sunt alaturi de mine si de clanul voodoo! AAAA PS: NU MA DUC IN ALT CLAN!!!!!!! Sad
Sus In jos
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 3:54 pm

Grasu te-ai suparat k ti-am zis sa ma lasi sa joc cum vreau ?????Ohhhhhhhhhhh cmon ! Era un simplu pcw.Sunt de fun.
Chiar asa dak asta era cireasa te comporti ca un copil.Imi ajunge cat joc organizat in meciurile din Esl mai zburd si eu din cand in cand.Nu asta e solutia Vali.Vino si spune ce ai pe sufletel.Dau eu o pizza. XXL !!! affraid Very Happy
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 4:52 pm

Chiar daca sunt probleme personale, sau orice altceva, nu cred ca trebuie sa pleci grasule. Comunicarea este foarte importanta. Nu se rezolva asa lucrurile, zi ce ai pe suflet si incercam sa rezolvam. Ai pus umarul la fondarea clanului. Poti ramane membru de onoare, sau cum vrei tu, daca zici ca o sa mai intri sa vorbesti cu noi. Alegerea este a ta.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 5:39 pm

Am vorbit azi cu grasu la telefon .Omul are probleme personale si nu va mai avea timp.O sa va explice el.Dar totusi leave???Problemele se rezolva in timp.Puneti tagu la loc iar cand le rezolvi noi te asteptam in familie
Sus In jos
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Mier Dec 02, 2009 3:01 am

ffs, honorary member...dar nici decum leave! Sad
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Vin Ian 15, 2010 8:24 am

Incepand cu 12.01.2010 Jointtt aka sece a parasit clanul VooDoo din motive stiute numai de el. Bafta in continuare!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Vizitato
Vizitator




Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Lun Feb 28, 2011 4:55 am

Am hotarat sa parasesc clanul VooDoo!, motiv: sunt codat:D si sa va spun ce am :wh,aim,no recoil, vad prin fum si nu iau flash:D. codurile le-am luat din piata erau la reducere:( imi pare rau sa va spun asta insa credeti ce vreti si imi pare rau ca am ajuns sa fiu codat, poate in viata reala nu e asa:). Va doresc tot binele din lume si de data asta e o hotarare nerevocabila:). Very Happy
Sus In jos
Freeman
Admin
Admin
Freeman


Numarul mesajelor : 471
Varsta : 31
Localizare : Onesti,Bacau
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Lun Feb 28, 2011 5:28 am

Copil esti ma....ai 20 si cva de ani si te comporti ca unu de 12
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Lun Feb 28, 2011 3:08 pm

Chiar nu ma asteptam de la tine, cu toate acestea iti doresc mult noroc, sanatate si o schimbare cat mai rapida de comportament!
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 5:11 am

Incepand cu 28.04.2011, Aliodor nu mai face parte din Clanul VooDoo!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 8:49 pm

Die cie ?
Sus In jos
micutzul
Admin
Admin
micutzul


Numarul mesajelor : 327
Varsta : 51
Localizare : Peciu Nou, Timis
Reputatie : 22
Data de inscriere : 14/09/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 9:40 pm

Ai mai auzit cumva ceva de "iel"?
Sus In jos
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Vin Apr 29, 2011 1:08 pm

Dar nici pie Kartius niu l-am mai vaziut de miult .... nici pIe JB .... nici pIe Anji .... nici pIe Dante ....nici pIe Joker ....
Sus In jos
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Sam Apr 30, 2011 1:05 am

Da ma, dar ei au jucat cu noi, au stat mult cu noi, au facut ceva in timpul asta.....ceva ani.

Aliosa a stat vreo sapt , daca nu doua, pana cand a fost acceptat, apoi s-a dat disparut. Cat a fost el cu voodoo? f putin!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
micutzul
Admin
Admin
micutzul


Numarul mesajelor : 327
Varsta : 51
Localizare : Peciu Nou, Timis
Reputatie : 22
Data de inscriere : 14/09/2008

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Sam Apr 30, 2011 3:06 am

Asa este, ai dreptate si stie si Muerte. Doar ca e mai carcotas Razz
Sus In jos
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1Dum Mar 11, 2012 9:33 pm

Vreau sa va anunt ca de azi nu voi mai face parte din aceasta comunitate.
Lipsa de inactivitate, ultima participare in ESL si ceva motive personale m-au determinat sa iau aceasta decizie. Fosti colegi poate ma condamna, altii poate nu .... vreau sa stiti ca pentru mine o sa ramaneti in continuare aceiasi baieti de pe TS, unii chiar prieteni.
Am rugamintea sa-mi fie respectata aceasta decizie!

Bafta!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parasire VooDoo!Clan Empty
MesajSubiect: Re: Parasire VooDoo!Clan   Parasire VooDoo!Clan Icon_minitime1

Sus In jos
 
Parasire VooDoo!Clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VooDoo in Clan Base
» Join VooDoo => CoD4
» Provocari meciuri ESL
» IMPRESII MEETING VOODOO CLAN - MOIECIU DE SUS 14-16.05.2010
» ^Hello , VooDoo!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: VooDoo :: Call of Duty 4 Modern Warfare-
Mergi direct la: