Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Go to SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii

In jos 
+2
jbrare
magicus
6 participan?i
AutorMesaj
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Dum Iul 05, 2009 7:11 am

Aici se vor posta sugestiile si reclamatiile legate de serverul public VooDoo! : 86.121.250.119:28966

Regulament Server Public VooDoo Gaming PROMODLIVE 2

* Nu este incurajata folosirea limbajului obscen, injurii aduse altui jucator, sau texte cu tendinta rasista.
* Folosirea excesiva mainchatului de catre un jucator va fi penalizata prin avertisment urmat de "kick".
* Nu se foloseste "Kick sau Ban Player" pentru mofturile de grup doar in situatii speciale cand unui jucator ii cade conexiunea, cand un jucator sta pe spectate si ocupa nejustificat slotul cand serverul este plin sau cand un jucator incalca regulile serverului.
* In cazurile in care nu este admin pe server, pentru abuzuri utilizati /record sau faceti screenshots pentru a fi analizate apoi de catre admini sau postate pe forum
* Orice reclamatie la adresa serverului sau jucatorilor de pe server, nesustinuta, nu este luata in considerare.
* In cazul injuraturilor care nu sunt adresate unui jucator, (lag-ului, mouse-ului, camp, etc), recomandarea este de a se abtine. In functie de cuvintele folosite, se vor aplica sau nu sanctiuni. Aceasta decizie este la latitudinea adminilor.
* Jucatorii isi vor alege nickuri care sa nu fie: obscene, cu tenta rasista/xenofoba sau folosit de un alt jucator.
* Cand serverul este full nu se va sta in spectate nemotivat, respectivul jucator va fi avertizat apoi va lua kick.
* Adminii vor avea grija sa fie respectat regulamentul fara a face abuz.


Admini Server :
- VooDoo!Magicus
- VooDoo!Costash
- VooDoo!XS2K
- VooDoo!Termi
- VooDoo!Vio
- VooDoo!Freeman
- VooDoo!micutzul


Ultima editare efectuata de catre magicus in Lun Mar 22, 2010 7:58 am, editata de 7 ori
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Lun Iul 06, 2009 12:49 am

micsorarea timpului dinaintea inceperii rundei.macar la 5 sec. nu cum e acum la 15.Cine sunt adminii? In caz de ceva sa nu iau tot clanul la rand sa ii intreb.
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Lun Iul 06, 2009 1:22 am

S-a notat. In cel mai scurt timp speram sa o rezolvam.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
cojy
Team
Team
cojy


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 43
Localizare : brasov
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/07/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Lun Iul 06, 2009 4:45 pm

pentru astia care intra mai rar ... avem si un ip?
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Sam Iul 25, 2009 7:07 am

Aveti Ip, reguli de server, admini.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Sam Iul 25, 2009 8:50 am

haha, give me rcon Very Happy
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Freeman
Admin
Admin
Freeman


Numarul mesajelor : 471
Varsta : 31
Localizare : Onesti,Bacau
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Sam Iul 25, 2009 2:48 pm

gata-i frate....are costash rconu.....s-a terminat cu gunoiele pe server Smile)Very Happy. Regulamentul asta ar putea fi pus si pe server
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Vin Sept 18, 2009 8:40 am

Fac apel la membrii voodoo sa facem pe cat posibil sa revitalizam serverul public. Nu cred ca este normal sa ai serverul tau public si voi sa jucati pe alte publice gen DTXI sau altele cu mod S&D. Si sa nu imi spuneti ca nu erau oameni pt ca de multe ori cand intram erati cate 5-6 voodoo pe DTXI. Stati pe el si veti vedea ca jucatorii vor veni. Celelalte servere cum credeti ca sunt pline si si-au facut clienti in timp?
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Vin Sept 18, 2009 12:43 pm

mai bine mai luati unul de war!
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Vin Sept 25, 2009 8:30 pm

Nu se poate face nik cu timpul de la prima runda? Majoritatea vor mic pentru Knife ! Eu zic k am atrage si mai multi asa
Sus In jos
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Vin Sept 25, 2009 10:14 pm

Si eu sunt de parere ca ar trebui modificat(micsorat) timpul de inceput, asa poate bag si eu knif-ul in JB ... inainte sa-mi dea el o nada peste bot Smile
Sus In jos
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Sam Sept 26, 2009 1:43 am

nu stiu cum sa iti spun chango dar......NO CHANCE !!! lol!
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Lun Oct 05, 2009 2:24 am

S-a rezolvat cu timpul de start.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Lun Oct 05, 2009 1:29 pm

Foarte bine Magicus, multumim!
Sus In jos
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Mier Oct 07, 2009 2:57 pm

* Nu se foloseste "Kick sau Ban Player" pentru mofturile de grup doar in situatii speciale cand unui jucator ii cade conexiunea, cand un jucator sta pe spectate si ocupa nejustificat slotul cand serverul este plin sau cand un jucator incalca regulile serverului.



OARE S-A RESCPECTAT ACEASTA REGULA ASEARA??????????????????
Sus In jos
jbrare
Team
Team
jbrare


Numarul mesajelor : 395
Varsta : 44
Localizare : constanta
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2009

VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1Mier Oct 07, 2009 2:58 pm

* Adminii vor avea grija sa fie respectat regulamentul fara a face abuz.



lol! lol! lol! lol! lol! da da si marmota invelea ciocolata in staniol
Sus In jos
Continut sponsorizat





VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii   VooDoo Gaming PROMODLIVE  Public Server - Sugestii si reclamatii Icon_minitime1

Sus In jos
 
VooDoo Gaming PROMODLIVE Public Server - Sugestii si reclamatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ^Hello , VooDoo!
» Probleme conectare server COD 4 - server different version 1.7
» Reclamatii
» Razer Switchblade – un netbook de gaming inovator
» Public Enemies

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: VooDoo :: Call of Duty 4 Modern Warfare-
Mergi direct la: