Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Go to SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)

In jos 
+6
RoOsTeR
magicus
Damage Incorporated
Freeman
MuErTe
Costash
10 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 9:32 am

Toate printscreen-urile cu codati....mai sti,poate sa uita vreun admin de server si le da BAN! (va rog postati in acelasi format)
Din partea mea pt ei: _|_
A51.Dmaniak CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) A51_dm16.....................................................................A51.Nokia CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Nokia11 (Se poate ca aici sa fie o exceptie cum a zis Freeman,gen:noclip, asa ca mai intreb si vad daca il scot de aici)

NIGHTMARE CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Nightm11.........................................................................OnL!n3 CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Onlne11

Wishmaster CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Wishma12...............................................................................ZiP CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Zip15

Pablosky_DOC CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Pablos10.....................................................................Michael CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Michae10

Ashur CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Ashur10 (care e faza cu IRAQ?? acum pb arata si tara, sau ce e ca ma amuza??)

Declar temporar inchis postul cu codati, ca mi s a luat sa i pun pe toti, plus asezarea in pagina(puteti intra pe 193.192.59.205:28940 , un server bine aranjat...si din 5 in 5 minute mai da cate unul afara cu cheaturi.......la inceput era amuzant, dar cand vezi ca nu se termina, iti pui prea multe intrebari ).O sa postez cu siguranta cand am sa dau de cineva mai cunoscut dupa meleagurile noastre.Macar cu degetul sa i aratam.


Ultima editare efectuata de catre Costash in Sam Aug 30, 2008 10:38 am, editata de 7 ori
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 1:35 pm

Ce cred eu ca este ciudat e ca pe noi (VooDoo! ) toti ne fac codati ....toti se refera la noi ca fostii TNT (desi la TNT eu tin minte ca doar 1 a fost codat...dar asta e alta problema) ...dar nu se uita la ei in ograda ....e trist...de fapt nu e trist ....e mentalitate de 14 ani.
Eu nu tin minte ca cineva din VooDoo! sa fii dat afara de pe vreun server pe motive ''dubioase''.
Sustin in continuare pozitia coechipierilor mei de a nu mai juca meciuri cu cei din A51.....nu am nimic cu baietii si sunt de parere ca exista si oameni cinstiti acolo ....dar din pacate numarul ''configuratior'' se inmulteste.....trist ....trist
Sus In jos
Freeman
Admin
Admin
Freeman


Numarul mesajelor : 471
Varsta : 31
Localizare : Onesti,Bacau
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 3:23 pm

La nokia nu e cheat(desi termi mai are oleak si imi da si una =)) ).Am mai zis,daca eu intru pe server la noi(si baga terminator modu ala sa mearga sv_cheats 1,noclip)si eu uit sa inchid sv_cheats 1 (o) ,pe a6 o sa ma dea afara pt. sv_cheats 1.Asa ca te-as ruga sa stergi ss ala cu nokia.
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Damage Incorporated
Membru
Membru
Damage Incorporated


Numarul mesajelor : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/06/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 6:13 pm

Faina ideea, Costash. Smile

Poate sa-mi dea si mie cineva un screenshot de la cineva cu config-uri? Pura curiozitate, ca joc seria CoD de 5 ani aproape si n-am folosit cheat/config-uri si sunt curios cum.. 'se vede'. Multam in avans.
Sus In jos
http://www.myspace.com/chiftea
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 6:40 pm

daca tot tii neaparat sa ''vezi'' ce vad codatii uite aici :

http://www.metacafe.com/watch/1350972/call_of_duty_4_aimbot_cheat/

aviz si amatorilor de ''senzatii'' tari . Personal cred ca folosirea acestor ajutoare este mai mult decat plictisitoare.
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 7:12 pm

Personal nu folosesc si nu imi plac "ajutoarele". Am o satisfactie imensa cand il "lesin" pe cate unu "ajutat", pt ca inseamna ca sunt mai bun ca el cu tot cu "ajutoarele" lui. De unde rezulta ca ori e prost ori are "ajutoare" de kkt si ar trebui sa caute altele mai bune .
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Damage Incorporated
Membru
Membru
Damage Incorporated


Numarul mesajelor : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/06/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 7:30 pm

MuErTe a scris:
http://www.metacafe.com/watch/1350972/call_of_duty_4_aimbot_cheat/
Maaaamaaaa, haha. Imi imaginam ca asa ar fi, dar nici chiar asa simplu. Intrebare, chestia aia focalizeaza singura sau doar ii arata unde sunt? Dupa cum vad eu, pare sa focalizeze singur pe inamic. In orice caz, dezgustator. Eu stau cu castile date la maxim sa aud fiecare miscare, cum vine ala, cum schimba arma si de unde se aude, apoi vine un amarat d-asta si ma vede prin perete. Pai sa le tot dai in gura, nu alta.
Sus In jos
http://www.myspace.com/chiftea
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 07, 2008 7:59 pm

Damage Incorporated a scris:
MuErTe a scris:
http://www.metacafe.com/watch/1350972/call_of_duty_4_aimbot_cheat/
Maaaamaaaa, haha. Imi imaginam ca asa ar fi, dar nici chiar asa simplu. Intrebare, chestia aia focalizeaza singura sau doar ii arata unde sunt? Dupa cum vad eu, pare sa focalizeze singur pe inamic. In orice caz, dezgustator. Eu stau cu castile date la maxim sa aud fiecare miscare, cum vine ala, cum schimba arma si de unde se aude, apoi vine un amarat d-asta si ma vede prin perete. Pai sa le tot dai in gura, nu alta.


De acord cu tine D-Inc.
Cat despre focalizare.....nu am e unde sa stiu....din imagini asa reiese....cum ca ar face auto-focus fix pe capul alora...probabil asa si este.
Mai vazusem un filmuletz mai detaliat unde iti explica exact ce si cum face fiecare cod ...dar nu il mai gasesc.
Daca tot esti pasionat (glumesc Razz ) cauta pe youtube ca probabil gasesti mai multe imagini cu codasi (codatzi).
Sus In jos
RoOsTeR
Membru
Membru
RoOsTeR


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Localizare : Satu Nou
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: fuuui   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 6:12 am

Da asta e problema care me dezamegeste si ma pune pa ganduri se me las de cod4, si e o probleme pe care nustiu cum se poate rezolva .Da pot se zic ca joc in multe tari da ca aici in Romania nu intalnesc nici unde atatia de multi codati mai ales pe Banana da nici nu mai intru de multe vreme pa acolo confused desigur ca la SD e mai greu sesi ascunde codele .Da poti avea si pc bun cum lam pletit eu 800 e si smekeri ti se rad in fata ca esti n*** nu le poti face nimic ,platesc 30 de evre coade undetected si nici pb nu le poate face nimic,ca si acuma seara au jucat baieti din pow cu un clan din Serbia Alpha carei stiu ca sunt full codati si iam zis lu bik din pow dar degeaba au luat bataie proaste.Deci e o probleme foarte dubioasa despre care tre discutat pe toate forumurile cod ca despre smekeri astia serverele de cod sunt tot mai guale fi la cod2 sau la cod4 Crying or Very sad
Sus In jos
Freeman
Admin
Admin
Freeman


Numarul mesajelor : 471
Varsta : 31
Localizare : Onesti,Bacau
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 2:46 pm

Da asa e,sunt coduri de cumparat,nu sunt ele ieftine da un smecher care tacsu e si el smecher da 50$ sa-si ia o "jucarie"
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
XS2K
Team
Team
XS2K


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 143
Localizare : Braila
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 5:10 am

Degeaba ai coade,nu poti avansa mai mult decat servere publice si WAR-uri cu echipe mediocre folosindu-le + multa carne in frigider de la cei pe care ii omori....
Sa ii vedem pe codati in meciuri ranked ESL/CAL sau pe serverele echipelor ce au majoritatea mijloacelor de protectie impotriva cheat-urilor (pe langa banalul PB)
In final e o chestie de respect pentru tine in primul rand cat despre cfg.-uri cu totii le avem, depinde pentru ce sunt facute si ce contin,majoritatea folosesc pt FPS (yitch) dar sunt si cativa a caror setari depasesc flagrant normele impuse de PB si care de multe ori raman nedetectate Sad.
Sus In jos
RoOsTeR
Membru
Membru
RoOsTeR


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Localizare : Satu Nou
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: HMM   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:03 am

Pai aia e problema cu alea care pb nu le poate detecta alea sunt cele se cumpara cam la 50 dolari am auzit ca cand pb ii face screen shoot cu coade automat ii sterge screen shootul da spun ca ar fi si pb de versiuni mai noi beta care lear putea detecta si pa undetected ii destul smekeru sa ma vada prin perete si se aiba autoshoot me ivesc dupa colt da arma lui trage la mine ca magnetul la fier confused nu as vrea se numesc baieti aici din Rom intre pe server la cod2 cu numele de clan probabil a uitat coadele la off si are scorul 0-4 se vede casi inschimba un nume necunoscut si gata harta cu scorul 21-5 probabil ca lea pus la on si atunci noi suntem prosti baga bani grei in pc in net dar esti n*** pt ei Evil or Very Mad
Sus In jos
XS2K
Team
Team
XS2K


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 143
Localizare : Braila
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:05 am

PB detecteaza codul si il da pe main mai intai,de scrn shot nush....
Singurele versiuni de PB sunt cele dupa site,cele beta sunt doar pentru testari=>99.9% din cei ce nu sunt in dev team de la evenbalance nu au acces la el.
Sus In jos
RoOsTeR
Membru
Membru
RoOsTeR


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Localizare : Satu Nou
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: hmm   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Dum Iul 13, 2008 2:45 am

Pai nu ma bas pricep mult in astea dar cred ca pa main pb il da cand iai kick dar se poate intanpla de mai multe ori asa dar de a lua ban am auzit ca pb tre se trimete screen sootul probabil la even balance si atuncia tiau dat ban de acea astea coduri pe bani asa is facute se sterga automat poza care o face pb asa miau zis nestia baieti din Croatia dar poate nici no fi asa sunt un laic la treburile astea ma stiu ca aia care folosesc asa ceva pentru mine nu sunt baieti ci sunt fetite affraid
Sus In jos
XS2K
Team
Team
XS2K


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 143
Localizare : Braila
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Lun Iul 14, 2008 2:43 am

Nu cred ca e in genul asta,e prea complicat prnt screeen auto + send la evenbalance unde e vizualizat de unul de acolo (la cati cheateri sunt tb sa angajeze o mica armata acolo) eu cred ca PB scaneaza fisierele jocului ca sa vada daca sunt modificari la arme/aiming etc... eventual scaneaza si registri win-ului si prezenta unor programe de aimbot etc... daca detecteaza prezenta acestor prgrame sau modificari in fisiere peste valorile acceptate de PB ai kick/ban in functie de gravitatea faptei.
Totusi niciodata nu strica un admin pe server ca sa verifice impotriva exploit-urilor gen glitching/fast reloading/bind/tras cu scroll etc...
Sus In jos
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mar Iul 15, 2008 4:51 pm

XS2K a scris:
....cat despre cfg.-uri cu totii le avem.....

Eu pot garanta ca nu am nici un fel de config...nu am incercat ....si nu voi incerca.....singura comanda in consola la care am apelat e cg_drawfps .

P.S. Zip din lista de mai sus e Zippo din SSphire?
(http://www.callofduty.ro/forum/viewtopic.php?f=28&t=926)
Sus In jos
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mar Iul 15, 2008 7:37 pm

NU se stie daca este el!l
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
RoOsTeR
Membru
Membru
RoOsTeR


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Localizare : Satu Nou
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: hmm   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 6:39 am

Pai eu nu stiu la ce va ganditi cand povestiti despre cfg-uri poate o se pic prost ca nu stiu daca va ganditi de fps nu vad
cum sar mari ,eu stiu ca lam manat pa taica cand mia luat pc-ul sami ia 2g ram si am la 300 fps la cod2 da la cod 4 la 100 pana la 150 nu vad cum se poate meri alt fel si ma gandesc sa bag mai 2g in plus si un mouse cum am zis cu minim 2000dpi si se mai maresc putin fps da nu stiu ce ar mai fi aia cfg-uri daca nu sunt coade!! scratch
Da daca mar garanta cineva ca pe serverele ranked adica cu original nu sar putea folosi coade nu as jali 50 de euro se iau jocul original
si nu as mai intra de fel pe server cracked si daca e asa oameni aia is cuminti care nu vreau se aiba de lucru cu noi care nu avem
original si putem se folosim coade Evil or Very Mad
Sus In jos
Costash
Team
Team
Costash


Numarul mesajelor : 551
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti/Targoviste
Reputatie : 14
Data de inscriere : 13/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 9:00 am

E simplu, scoti din detaliile grafice mai tot, de vezi ceva mai urat ca CS, si o sa ai 300 de FPS.De ce sunt si ei codati, pai daca intri intr o casa intunecata in care u te ascunzi pe jos, ei vad peretii si podeaua alba, pe tine negru, si cateva cutii.Daca si pe alea.U ai sa crezi ca esti ascuns dar pt ei esti cam negru pe alb.De asemenea si cu iarba,o vad asa de bine de nici nu este pt ei, insa fundalul alb si tu negru e cel mai nasol.
Exemplu: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) 8fcbe612
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
XS2K
Team
Team
XS2K


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 143
Localizare : Braila
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/04/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 4:52 pm

MuErTe a scris:
XS2K a scris:
....cat despre cfg.-uri cu totii le avem.....

Eu pot garanta ca nu am nici un fel de config...nu am incercat ....si nu voi incerca.....singura comanda in consola la care am apelat e cg_drawfps .

Cum sa nu ai Smile
Activision-Cod4-Players-Profiles-Numele profilului si ia vezi ce scrie (config_mp) Very Happy
Asta il avem si il vom avea toti,ce bagi in el asta e cu totul alta mancare de peste si nu are treaba cu multihack/aim/wall etc... doar scad detaliile in ceea ce priveste lumea jocului eventual unele actiuni ce pot fi executate cu o singura tasta etc...
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 4:56 pm

Pana la urma imi poate explica cineve de ce draq foloseste lumea deastea? Ca sa ce? Sa fie ce? Sa fie mai cum? Nu inteleg..... No No No
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
Freeman
Admin
Admin
Freeman


Numarul mesajelor : 471
Varsta : 31
Localizare : Onesti,Bacau
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 5:11 pm

Pai in primul rand pt fps-uri.In al doilea rand sa il vad pe romica atunci cand se ascunde intr-un loc(de ex iarba).Cam asta e ideea,asta cand vb de configuri de astea...floare la ureche...sunt cfg si pt snipa(steady aim) si pt celelalte arme,sau sa alergi ca un atlet (ati avut ocazia sa vedeti Razz )
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 5:24 pm

magicus a scris:
Pana la urma imi poate explica cineve de ce draq foloseste lumea deastea? Ca sa ce? Sa fie ce? Sa fie mai cum? Nu inteleg..... No No No

Lumea foloseste pentru a fii pe primul loc . Simplu .Si pentru a fii pe primul loc apeleaza la orice metoda .Mai e lume probabil care crede ca foloseste tehnici de ultima generatie ca pana la urma daca e sa facem o comparatie.....de exemplu in razboiul din Irak ,americanii au dotari de ultima ora dar irakienii nu ii pot face ''codati'' :lol: .
Pana la urma tineti minte ca e doar un joc si atat ,si depinde cum vrei sa savurezi jocul ...locul 1 cinstit sau locul 1 nesimtit....voi decideti (si PB-ul evident Razz )
Sus In jos
magicus
Admin
Admin
magicus


Numarul mesajelor : 1635
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 5:42 pm

Freeman astea le stiam si eu, muerte ai dreptate, de acord cu tine, dar oare cand vor intelege toti ca e doar un joc?
Sus In jos
http://www.voodoo-clan.ro
MuErTe
Team
Team
MuErTe


Numarul mesajelor : 828
Varsta : 42
Localizare : Tulcea/Bucuresti
Reputatie : 24
Data de inscriere : 04/02/2008

CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1Mier Iul 16, 2008 6:56 pm

Cred ca cei care incearca ''ajutoarele'' astea au sub 18 ani ....deci o sa inteleaga atunci cand o sa se mai maturizeze...pana atunci nu ai ce sa le faci...
Sus In jos
Continut sponsorizat





CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Empty
MesajSubiect: Re: CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)   CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e) Icon_minitime1

Sus In jos
 
CODATII SAU CONFIGURATII(cum le ziceti tot una e)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: VooDoo :: Call of Duty 4 Modern Warfare-
Mergi direct la: