Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
Go to SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Re: Ban pe serverul de cs 1.6

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Psych0
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 43
Localizare : Mun. Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/02/2012

Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Ban pe serverul de cs 1.6   Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 7:58 pm

Buna ziua. As dori si eu ridicarea unui ban care a fost "administrat" de LOSTKIJ (sau ceva de genul asta). Tot pe aceasta cale, va anunt ca adminul numit mai sus mi-a aplicat sanctiuni abuzive de tipul "slay", fara nici un motiv, si cand l-am intrebat de ce, mi-a dat ban. Adminul a avut un comportament jignitor, modificandu-mi numele in "un distrus pe cs.vdo.ro". Va multumesc pentru amabilitate, sunt sigur ca veti analiza cu profesionalism tot ce v-am comunicat si astept un raspuns din partea dumneavoastra. Cu stima.
Sus In jos
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Re: Ban pe serverul de cs 1.6   Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 9:15 pm

Hello,

Noi nu detinem server de CS si nici nu am tinut vreodata. Sunt sigur ca serverul pe care esti banat apartine altei comunitati de gaming.

Totusi hai sa iti dau o mana de ajutor... Cei care detin acel server sunt baietii de la www.vdo.ro
Linkul urmator iti poate fi de mare folos "http://forum.vdo.ro/viewforum.php?f=15"

Bafta
Sus In jos
Psych0
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 43
Localizare : Mun. Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/02/2012

Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Re: Ban pe serverul de cs 1.6   Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 9:51 pm

Mersi mult. Numai bine!
Sus In jos
Chango
Team
Team
Chango


Numarul mesajelor : 269
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Reputatie : 18
Data de inscriere : 09/04/2009

Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Re: Ban pe serverul de cs 1.6   Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 11:13 pm

Sa cresti mare.

Vezi ca baietii sunt din acelasi oras cu tine(Iasi)", mergi peste iei si da-le "smetea" Smile))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Re: Ban pe serverul de cs 1.6   Re: Ban pe serverul de cs 1.6 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Re: Ban pe serverul de cs 1.6
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Black Zone :: Reclamatii-
Mergi direct la: